Учасник: | Фес** Мар** Іго***** |
Предмет: | Інформатика |
Рівень: | 7 |
Тривалість: | 45 хвилин |
Витрачено часу: | 2 хвилини 41 секунду |
Час початку: | 2023-11-30 14:49:37 |
Час закінчення: | 2023-11-30 14:52:18 |
Набрано балів: | 34.99 / 100 |
Що належить до властивостей символів
Властивість шрифт визначає, яким шрифтом буде відображатися
текст формула . Кожен шрифт визначається набором символів, що входять до нього, та їх накресленням. Існує кілька тисяч різноманітних шрифтів. Багато з них, наприклад, Тіmes New Roman, містять цифри, букви різних алфавітів (латинського, грецького, російського, українського та інших), графічні зображення, iнші символи. Є шрифти, які не містять букв. Серед шрифтів розрізняють пропорційні, у яких всі символи мають однакову ширину, наприклад, Соurier, та непропорційні , в яких символи мають різну ширину, наприклад, Аrіаl.В яких одиницях вимірюється розмір символів встановленого шрифту
Вкажіть чи вірні твердження
Потрібно знайти відповідні значення полів
Word дозволяє вставити до тексту символи, яких немає на клавіатурі: літери різних алфавітів, математичні та інші спеціальні символи, умовні позначки. Для цього потрібно (вкажи послідовність):
Для автоматичного пошуку помилок у тексті та їх виправлення можна виконати перевірку правопису. Для цього потрібно вибрати команду Правопис меню Сервіс або кнопку Правопис на панелі інструментів.
У пакеті Місrosoft Оffiсе або jasc є словник, і Word автоматично порівнює всі слова тексту зі словами словника. Якщо слово в тексті не співпадає з жодним словом словника, то воно вважається помилковим. При знаходженні кожного такого слова відкривається діалогове вікно Правопис, у якому вказується помилка і варіанти її виправлення. Можна в списку Варіанти вибрати один із запропонованих варіантів виправлення. Після цього слід вибрати кнопку Замінить або Змінити або Замінити для виправлення поточної помилки або Замінити все для виправлення всіх таких помилок у тексті. Можна самостійно виправити цю помилку відомими засобами редагування або проігнорувати на повідомлення про помилку (вибрати кнопку Пропустити), якщо на ваш погляд, слово написано вірно і його просто немає в словник). У такому випадку це слово можна додати до словника, вибравши кнопку Додати. Word також визначає пропущені або невірно поставлені розділові знаки або символи .
Для того, щоб створити в тексті новий абзац, потрібно встановити курсор у кінець попереднього абзацу і натиснути клавішу Еnter.
При цьому редактор повинен працювати в режимі Вставка. Для того, щоб з'єднати два абзаци в один, потрібно встановити курсор у кінець першого з них і натиснути клавішу Delete.
Для копіювання виділеного фрагменту тексту потрібно вибрати команду Копіювати меню Правка або вибрати кнопку Копіювати на панелі інструментів. Після цього виділений об'єкт потрапляє до спеціальної ділянки пам'яті, яка називається Буфером обміну Оffice. Далі слід встановити курсор у потрібне місце тексту і вибрати команду Вставити меню Правка. Або можна вибрати кнопку Вставити на панелі інструментів.
У Word можна виділяти фрагменти тексту, які розташовані не поруч один з одним: кілька окремо розташованих слів, речень, абзаців тощо. Для цього потрібно виділити перший фрагмент, а всі наступні виділяти, тримаючи натиснутою клавішу Сtrl.
Якщо місце копіювання виділеного фрагмента знаходиться неподалік від місця розташування самого фрагмента, то можна натиснути і тримати клавішу Сtrl і перетягнути фрагмент за допомогою миші.
Операція переміщення виконується аналогічно до операції копіювання, тільки замість команди Копіювати потрібно вибрати команду Вирізати. Якщо місце переміщення виділеного фрагменту знаходиться неподалік від місця розташування самого фрагменту, то можна перетягнути його за допомогою миші. Фрагмент тексту можна копіювати і переміщувати як в межах поточного документа, так і в інші документи.
Відсортуй послідовність дій для створення нового архіву
Знайди вірне визначення типам вірусів
Коли з'явились перші комп'ютерні віруси
PowerPoint дозволяє працювати з презентацією у трьох різних режимах: звичайний, режим сортувальника слайдів, показ слайдів. Переключення між режимами здійснюється за допомогою кнопок, що містяться у нижньому лівому куті програмного вікна. Звичайний режим є основним режимом розробки презентації. У звичайному режимі програмне вікно PowerPoint містить: область слайдів, область нотаток, область завдань, вкладки Структура та Слайди. Вкладки дозволяють переходити від режиму відображення структури тексту слайдів до показу самих слайдів у вигляді ескізів.
У режимі сортувальника слайдів ескізи всіх слайдів розміщуються у робочому вікні. Режим використовується на завершальному етапі роботи над презентацією для перегляду послідовності слайдів і зміни порядку їх розташування, видалення або додавання слайдів, налагодження ефектів переходу між слайдами та хронометражу презентації. У Режимі сортувальника слайдів операції додавання, видалення, копіювання і переміщення слайдів виконуються так само, як і в звичайному режимі. Режим показу слайдів використовується для попереднього перегляду слайдів. У цьому режимі слайди займають увесь екран. При виборі кнопки Показ слайдів перегляд презентації розпочинається з поточного слайда. У Режимі показу слайдів існує кілька варіантів навігації по слайдах: з використанням клавіатури, миші та панелі інструментів Показ слайдів.
Які об'єкти можна додати до презентації MS PowerPoint
Історія створення комп'ютерних мереж
Уперше здійснити віддалений зв'язок між комп'ютерами вдалося у 60-х роках XX ст. Саме в цей час почали створювати і запроваджувати найпростіші локальні комп'ютерні мережі. А в 1969 р. у
США
або
Америці
lkj
була створена комп'ютерна мережа
ARPANЕТ
або
Арпанет
popa
, розроблена на замовлення Міністерства оборони США. Вона проектувалася як стійка до пошкоджень мережа для швидкої передачі оперативних даних. Наприклад, у випадку ядерного нападу мережа ARPANЕТ здатна продовжувати нормальну роботу під час виходу з ладу будь-якої її частини: потоки даних почнуть обходити пошкоджену ділянку. Об'єднавши комп'ютери кількох великих університетів і дослідних компаній країни, ARPANЕТ мала й наукове призначення. Невдовзі успішні творці ARPANET приступили до розробки програми Internetting Project (Проект об'єднання мереж). Були випробовані різні варіанти взаємодії мережі ARPANET з іншими мережами США. Успіх цього проекту сприяв створенню у США у 80-х роках XX ст. досить потужної мережі
Іnternet
або
Інтернет
. Це створило передумови для успішної інтеграції багатьох мереж США та інших країн світу в єдину світову мережу. Таку мережу тепер скрізь називають Іnternet. Спочатку ця мережа використовувалася переважно в наукових проектах. Однак з часом Інтернет став невід'ємною частиною життя багатьох людей. Сьогодні до Інтернету підключені мережі, що охоплюють усі континенти, навіть
Антарктиду
, і з'єднують кожний куточок на планеті. Кількість користувачів Всесвітньої мережі різко збільшується і вже досягла близько 1,5 мільярда. Понад 1000 нових комп'ютерів підключаються до Інтернету щодня, більш ніж 20 млн електронних повідомлень подорожує Інтернетом щотижня.
Типи комп'ютерних мереж
Об'єднані в мережу комп'ютери можуть бути розташовані в одній кімнаті, одному будинку, районі, місті, країні чи навіть у різних країнах.
До основних служб сучасного Інтернету належать:
Відправка поштових повідомлень здійснюється за протоколом
Вказати вірне визначення етапів створення Веб-сайтів
Поняття про мови програмування
Виконавцями алгоритмів можуть бути люди, верстати з програмним керуванням, автоматичні пристрої. Алгоритм, складений для виконання комп'ютером, називається
До таких мов програмування відносяться також мови програмування С++ (сі плюс -плюс), С# (сі шарп), Java (джава) та деякі інші.
Delphі є
Відсортуй хронологію команд, які потрібно виконати, щоб додати до блогу список корисних посилань на ресурси Інтернету
Блог - це веб-сайт, на сторінках якого в хронологічному порядку один за одним розміщуються публікації. На головній сторінці блога доступні для ознайомлення лише останні публікації, причому найновіша публікація займає верхню частину цієї сторінки. Решта публікацій розміщуються на наступних сторінках. Зазвичай, сторінки блога містять посилання на архів блога, в якому попередні публікації згруповані за місяцями і роками. Кожна публікація містить:
• заголовок;
• дату опублікування;
• посилання на коментарі.
Блог може бути авторським, коли повідомлення розміщує одна особа, або колективним, коли повідомлення розміщують кілька авторів.
За тематикою блоги поділяють на персональні й тематичні. Персональні блоги, зазвичай, містять публікації про події особистого життя автора, його враження та спостереження. У тематичних блогах розміщуються повідомлення з певної тематики, наприклад, блоги про подорожі, книги, музику або навчальні блоги. Популярність блогів зумовлена простотою, легкістю та оперативністю їх створення, редагування, розміщення в Інтернеті.
Комп'ютерні мережі служать для об'єднання локальних та регіональних мереж, а також окремих комп'ютерів у єдину мережу. Найбільш потужною глобальною комп'ютерною мережею сьогодні є Інтернет - демократична та відкрита система. Кожна людина, у котрої є бажання і технічні можливості, може підключитися до мережі Інтернет та....
Вкажіть, яке твердження вірне, що можна зробити за допомогою Інтернету
Вкажи чи вірне твердження